Yhteystiedot

TYÖPAIKKAOHJAAJAKOULUTUSTEN YHTEYSHENKILÖT
Turun ammatti-instituutti

Kati Laitervo
044 907 3194
kati.laitervo@turku.fi

Vesa Impola
040 707 9722
vesa.impola@turku.fi

Spesia

Jouni Röyskö
040 900 0046
jouni.roysko@spesia.fi

Päivi Tanner
040 637 3667
paivi.tanner@spesia.fi

Novida ammattiopisto ja lukio

Liedon toimipaikka

Paula Kairinen
044 090 1324
paula.kairinen@novida.fi

Loimaan toimipaikka

Sosiaali- ja terveysala
Heidi Haapaniemi-Kahala
044 090 1269
heidi.haapaniemi-kahala@novida.fi

Muut alat
Päivi Varjonen
044 090 1334
paivi.varjonen@novida.fi

Uudenkaupungin toimipaikka

Sosiaali- ja terveysala
Mia Flemming
044 051 6577
mia.flemming@novida.fi

Muut alat
Hanna Pyhäranta
050 354 0165
hanna.pyharanta@novida.fi

Raision seudun koulutuskuntayhtymä

Olli Vuorinen
040 716 1312
olli.vuorinen@raseko.fi

Selene Jokisaari
044 705 7439
selene.jokisaari@raseko.fi

Salon seudun ammattiopisto

Tia-Maria Kenni-Lehtonen
044 7704 593
tia-maria.kenni-lehtonen@sskky.fi

Livia

Sosiaali- ja terveysala
Leena Paavola
050 366 2091
leena.paavola@livia.fi

Luonnonvara-alat
Kalle Heinonen
050 4306 629
kalle.heinonen@livia.fi

Turun kristillinen opisto

Leena Haarala
0400 597718
leena.haarala@tk-opisto.fi

Turun Aikuiskoulutuskeskus

Pasi Ylirönni
040 714 1880
pasi.ylironni@turunakk.fi

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova

Lena Girs
044 455 7850
lena.girs@winnova.fi

Leena Palenius
044 455 7775
leena.palenius@winnova.fi


Laakerityöryhmä

Raseko
olli.vuorinen@raseko.fi
selene.jokisaari@raseko.fi

Turun ammatti-instituutti
kati.laitervo@turku.fi
tuike.kankare@turku.fi

Salon seudun ammattiopisto
tia-maria.kenni-lehtonen@sskky.fi@sskky.fi

Novida
paula.kairinen@novida.fi
jouko.tevasaari@novida.fi

Livia
leena.paavola@livia.fi
essi.eravesi@livia.fi

Spesia
jouni.roysko@spesia.fi
paivi.tanner@spesia.fi

Turun kristillinen opistoz
leena.haarala@tk-opisto.fi

Turun AKK
pasi.ylironni@turunakk.fi

WinNova
lena.girs@winnova.fi
petri.sotarauta@winnova.fi